Prosolis Solar to nowoczesna marka, która powstała z potrzeb rynku i wspierania OZE. Innowacyjne i ekologiczne produkty, nie tylko umożliwiają efektywne wykorzystanie Twojej instalacji fotowoltaicznej, ale również dają Ci możliwość samodzielnego, skutecznego i bezpiecznego czyszczenia paneli, tym samym po raz kolejny zyskujesz czas i pieniądze.

Nasze preparaty dzięki odpowiedniemu konfekcjonowaniu znakomicie nadają się zarówno dla mniejszych odbiorców jak i na rynek profesjonalny.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie nowoczesnych surowców, które w badaniach aplikacyjnych dają wyraźnie lepszei trwalsze efekty niż inne produkty dostępne na rynku.

Nasza wiedza pozwala dostarczać Klientom oraz partnerom biznesowym innowacyjne rozwiązania. Koncentrujemy się na faktach a nie mitach, działaniu i rozwiazywaniu problemów technicznych związanych z prawidłową efektywnością działania paneli fotowoltaicznych i poprawianiu ich sprawności.

Zapraszamy do współpracy: instytucje, firmy oraz osoby prywatne, hurtownie, sklepy detaliczne, inwestorów, hotele, firmy budowlane oraz sprzątające zainteresowane dystrybucją produktów pod logiem marki PROSOLIS.

Zaplanuj swoją przyszłość

Zamów online lub skontaktuj się z nami.

  • +48 730 799 488

Zapisz się do naszego newslettera

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

(Nie udostępniamy zapisanych danych podmiotom trzecim)